Eventy sportowe

  • Nasze doświadczenie w organizowaniu dużych eventów sportowych zbieramy od 1995 roku, kiedy to rozpoczęliśmy cykl nadmorskich rozgrywek w siatkówce plażowej, w randze Mistrzostw Polski PZPS, pod nazwą Beach Ball Tour. Byliśmy wtedy jednymi z nielicznych, którzy prowadzili działania marketingowe na polskich plażach.
  • Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele sportowych projektów, również międzynarodowych. W swoim portfolio mamy kreację oraz realizację takich projektów jak: CEV Polish Masters Mistrzostwa Europy Seniorów w plażowej piłce siatkowej, Mistrzostwa Świata w Żeglarstwie w klasie Ok Dinghy, Międzynarodowe Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym, Danone Nations Cup – cykl rozgrywek w piłce nożnej dla dzieci do lat 11, Amatorska PlusLiga – amatorskie rozgrywki w siatkówce rozgrywane na halach sportowych, Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn rozgrywane pod nazwa Beach Ball Tour na plażach polskiego Wybrzeża.
  • Organizujemy wydarzenia na szczeblu krajowym i międzynarodowym, nawet dla kilkudziesięciu tysięcy widzów i uczestników. Podczas finału międzynarodowego turnieju Danone Nations Cup zapełniliśmy widzami stadion Lecha w Poznaniu. Wszyscy chcieli zobaczyć na żywo Zinedine Zidane, gościa rozgrywek grającego na murawie stadionu z młodymi zawodnikami. W organizowanym przez nas we współpracy z PZPS i Ministerstwem Sportu turnieju ORLIK Volleymania w 2012 roku wzięło udział ok. 24 tysięcy młodych siatkarek i siatkarzy. 
  • Poprzez długoletnią współpracę z zarządcami plaż na polskim Wybrzeżu jesteśmy w stanie zorganizować perfekcyjnie każde wydarzenie na plaży. Znamy jak nikt specyfikę tego terenu. Znamy wspaniałych ludzi zarządzającymi plażami. Przez to jesteśmy konkurencyjni nie tyko merytorycznie i praktycznie, ale przede wszystkim ekonomicznie i finansowo.