O nas

  • Agencja Sport Mega Marketing powstała w kwietniu 1995 roku w Poznaniu. Jej założycielami była grupa ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobywali inicjując w 1992 roku jeden z pierwszych w Polsce turniejów tenisowych - ATP Tour Challenger Polish Open w Poznaniu. W 1995 roku powstał cykl turniejów piłki siatkowej Beach Ball Tour - pierwszy projekt marketingowy organizowany na polskich plażach. Cykl ten stał się symbolem siatkówki plażowej oraz aktywnego wypoczynku nad morzem i jest najważniejszą imprezą krajową w siatkówce plażowej (w randze Mistrzostw Polski PZPS). W tym samym roku zainicjowaliśmy przy współpracy z firmą Danone cykl turniejów w piłce nożnej dla dzieci do lat 11 pod nazwą Danone Nations Cup.
  • Kluczowym momentem w rozwoju naszej Agencji było nawiązanie współpracy z firmą NIVEA przy realizacji programu partnerskiego pod nazwą "Bezpiecznie z NIVEA i WOPR". Przez kolejne lata rozszerzaliśmy współpracę z NIVEA realizując kolejne programy CSR: "Już pływam z NIVEA i WOPR", "Letnia szkoła NIVEA", "Zostań ratownikiem WOPR z NIVEA" oraz wydarzenia sportowe "Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR". Dzisiaj granatowe wieże umiejscowione na całym Wybrzeżu, ratownicy ubrani w profesjonalne, wygodne i estetyczne stroje to wizytówka możliwości naszej Agencji.
  • Rozszerzyliśmy także działalność na polskich plażach organizując turnieje piłki siatkowej Simplus Cup (Klient: Polkomtel), Beach Ball Tour (Klienci: Zielona Budka, PZU SA, Nestea, Speedo, ORLEN, OKOCIM), uczestniczyliśmy w akcji rebrandingowej marki AVIVA. Również na plażach polskiego Wybrzeża przeprowadziliśmy akcję wizerunkową marki TOYOTA.
  • Przez cały czas do dyspozycji naszych Klientów pozostaje zespół specjalistów kilku działów: Obsługi Klienta, Graficzny, Kontaktów z mediami i PR oraz Dział Realizacji i Produkcji. Do każdego wydarzenia przypisany jest lider projektu, który sprawuje nadzór nad jego przygotowaniem i realizacją oraz pełni funkcję łącznika między Agencją a Klientem. 

  • Archiwum