Archiwum

Relacja z Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR Krynica Morska

W drugim, tym samym ostatnim turnieju eliminacyjnym w ramach Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2009, który odbył się 1 i 2 sierpnia na plaży w Krynicy Morskiej wzięło udział 15 drużyn mężczyzn i 5 drużyny kobiet

 Przy pięknej i słonecznej pogodzie w  sobotę na plaży w Krynicy Morskiej zawodnicy zmagali się w następujących konkurencjach: Bieg-Pływanie-Bieg, Wyścig z pasem ratunkowym, Wyścig ratunkowy z deską, Wyścig łodzi i Flagi plażowe. W niedzielę natomiast odbył się Wyścig Bałtyku, Wyścig z deską i Wyścig pływanie, Wyścig ratunkowy z zasobnikiem i liną oraz na Sztafetę 4x50 metrów biegu po plaży.

Sędzią Głównym Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2009 w Krynicy była  Iwona Cicholewska.

W klasyfikacji końcowej mężczyzn na podium stanęły następujące drużyny Ratowników WOPR:
I miejsce  Wielkopolska I (39,00 pkt.)

II miejsce Rescu Jet Postomino II (38,00 pkt.)

III miejsce MOSiR Mielno (35,00 pkt.)

IV WOPR Świnoujście (29,00 pkt.)


W klasyfikacji końcowej kobiet na podium stanęły następujące drużyny Ratowniczek WOPR:
I miejsce Słupsk (46,00 pkt.)

II miejsce Ustronie Morskie Imperial (27,00 pkt.)

III miejsce WOPR Skierniewice (29,00 pkt.)


Do Finału Turnieju Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2009 zakwalifikowały się pierwsze  trzy drużyny kobiet, które stanęly na podium oraz pierwsze cztery drużyny mężczyzn.
Za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji kobiet i mężczyzn drużyny otrzymały kajak sportowy wraz z pokrowcem oraz wiosłem. Za zajęcie drugiego miejsca nagrodami były deski sportowe wraz z pokrowcem, a za zajęcie trzeciego miejsca manekin typu pitet wraz z pasem ratowniczym. Trzy zwycięskie drużyny kobiet i mężczyzn otrzymały pamiątkowe puchary.

 Na Wielki Finał Mistrzostw zapraszamy 15 i 16 sierpnia do Ustki

<< powrót

galeria