Archiwum

Finał Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR

W najbliższy weekend na plaży w Ustce najlepsi Ratownicy WOPR z całej Polski będą rywalizować o zwycięski tytuł Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2009

 Po eliminacjach, które odbyły się w Ustroniu Morskim (18-19.07) oraz w Krynicy Morskiej (1-2.08) znamy już sześć drużyn kobiet oraz osiem drużyn mężczyzn, które o tytuły Mistrzowskie walczyć będą na Wielkim Finale Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR 2009 w Ustce, już w najbliższy weekend tj. 15 i 16 sierpnia.

Drużyny Mężczyzn:
- Wielkopolska I
- Rescu Jet Postomino II
- MOSiR Mielno
- WOPR Świnoujście
- Postomino I
- Ustronie Morskie
- Mielno
- WOPR Słupsk

Drużyny kobiet:
- Słupsk
- Ustronie Morskie Imperial
- WOPR Skierniewice
- Dolny Śląsk
- MOSiR Mielno
- Świnoujście

Teren zawodów znajdować się będzie po lewej stronie od głównego wejście na plażę z Promenady. Mistrzostwa NIVEA trwać będą w sobotę od 10.00 do 18.00, a w niedzielę zakończą się ceremonią rozdania nagród o godzinie 17.00.


O tytuł mistrzowski uczestnicy rywalizować będą w 10 konkurencjach: bieg - pływanie - bieg, wyścig ratunkowy z pasem ratunkowym, sztafeta 4x50 m, wyścig ratunkowy z deską, wyścig pływanie, wyścig Bałtyku, wyścig z deską, wyścig łodzi, wyścig ratunkowy z zasobnikiem z liną i flagi plażowe. Poza tytułem zawodnicy walczą o profesjonalny sprzęt sportowy. Stawką jest także pieniężna pula nagród oraz pamiątkowe puchary.

<< powrót