Case Studies

Ze wszystkich realizacji, których dokonaliśmy od 1995 roku chcielibyśmy przedstawić Wam te najważniejsze. To właśnie one stworzyły naszą historię, ukształtowały nasz charakter i przyczyniły się do wypracowania wizerunku Agencji jako profesjonalisty w swojej dziedzinie.

Cały czas pracujemy na tytuł niekwestionowanego lidera w branży.
 

 

PKO BP BOWLING CUP 2010
Klient: PKO BP

Pomagamy w integracji! Organizujemy spotkania rekreacyjno-sportowe na najwyższym poziomie. PKO BP BOWLING CUP 2010 to przykład firmowej imprezy integracyjnej, która pomaga w stworzeniu przyjaznej atmosfery w miejscu pracy oraz ułatwia nawiązanie nici porozumienia i sympatii między współpracownikami.

Akcja rebrandingowa AVIVA
Klient: AVIVA Commercial Union

Event zrealizowany w 2009 w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2009 roku, w ośmiu lokalizacjach na plażach miejscowości polskiego wybrzeża. Przeprowadzone zostały działania informujące plażowiczów o wprowadzeniu na polski rynek nowej marki grupy macierzystej - AVIVA - w oparciu o dorobek Commercial Union. Przez dwa wakacyjne miesiące, w najpopularniejszych kurortach nadmorskich do bezpłatnego korzystania z boisk do siatkówki plażowej i stref wypoczynków plażowiczów zachęcały przeszkolone hostessy i animatorzy.

Beach Ball Tour
Klient: Nestea, Zielona Budka, PZU SA, Caffe Latte,Speedo

Organizowany od 1995 roku Beach Ball Tour od samego początku miał najwyższą rangę organizacyjną oraz sportową, Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej nadanej mu przez Polski Związek Piłki Siatkowej (PZPS). Był jednym z pierwszych w histori projektem marketingowym, realizowanym na polskich plażach. Precycyjnie opracowany program sponsoringowy łączący marketing ze sportem, zaowocował wysokiej klasy produktem skierownym do znanych marek i firm. Beach Ball Tour chroniony jest prawem autorskim a znak słowno-graficzny jest znakiem zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym.

Simplus Cup
Klient: Polkomtel, marka Simplus

Simplus Cup, Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet wyodrębnił się z cyklu Beach Ball Tour w 2001 roku, zyskując na długie lata strategicznego sponsora jakim jest Polkomtel z marką Simplus. Połączenie najwyższej rangi sportowej ze znaną marką pozwoliło marce Simplus realizować długofalowe cele i założenia marketingowe. Rozgrywkom sportowym towarzyszą aktywności rekreacyjne i edukacyjne oraz sprzedaż produktów. Przy współpracy z mediami ogólnopolskimi oraz regionalnymi realizowana jest szczegółowa strategia komunikacji zewnętrznej.

Piłkarski Puchar Dzieci Danone
Klient: DANONE

Organizowany w Polsce przez Agencję Sport Mega Marketing, od 1998 roku Piłkarski Puchar Dzieci Danone jest integralną częścią Piłkarskich Mistrzostw dla Dzieci Danone Nations Cup, międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez Danone w 40 państwach. Ambasadorem i przyjacielem Danone Nations Cup jest jeden z najlepszych piłkarzy świata - Zinedine Zidane.

Bezpiecznie z NIVEA i WOPR
Klient: NIVEA

Bezpiecznie z NIVEA i WOPR to partnerski program firmy NIVEA Polska Sp. z o.o. i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR) realizowany od 2002 roku na kąpieliskach strzeżonych plaż gmin nadmorskich oraz na terenie całej Polski.

Już pływam z NIVEA
Klient: NIVEA

Akcja Już Pływam z NIVEA i WOPR ma na celu popularyzację nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą wśród dzieci i ich opiekunów. Akcją objęte są dzieci, które z przyczyn społecznych nie mogą uczestniczyć w kursie nauki pływania.

Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR
Klient: NIVEA

Podstawowym celem Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR jest motywowanie ratowników i ratowniczek WOPR do podnoszenia poziomu sprawności fizycznej oraz rozwijania umiejętności pracy zespołowej mających niewątpliwy wpływ na ich skuteczność w pracy.

Letnia Szkoła NIVEA
Klient: NIVEA

Letnia Szkoła NIVEA jest to edukacyjny element programu Bezpiecznie z NIVEA i WOPR, który powstał głównie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym. Akcja w latach 2004 do 2006, prowadzona była przy Mistrzostwach NIVEA Ratowników WOPR.Od 2007 roku uzyskała status samodzielnego eventu odwiedzającego osiem najpopularniejszych kurortów nadmorskich.

Zostań ratownikiem WOPR z NIVEA
Klient: NIVEA

Akcja Zostań Ratownikiem WOPR z NIVEA realizowana od 2005 roku w ramach programu motywuje młodzież do zostania ratownikiem WOPR oraz popularyzuje idee bezpieczeństwa.