Informacje bieżące

Jeżeli szukasz informacji na temat bieżacych projektów, które realizujemy to dobrze trafiłeś.  W kilku zdaniach przedstawiamy Tobie rodzaj, charakter i cel prowadzonych eventów. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami na ich temat zapraszamy do działu Materiały dla prasy.

SANDECJA NOWY SĄCZ MISTRZEM ORLIK VOLLEYMANIA 2013

Siatkarki Sandecji Nowy Sącz wygrały trzecią edycję Orlik Volleymanii. W finale pokonały Gedanię Gdańsk w dwóch setach. Na najniższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki OPP Gimanzjum nr 1 Kołobrzeg.

GIMNAZJUM NR 3 KROTOSZYN ZWYCIĘŻA W ORLIK VOLLEYMANIA

Młodzi siatkarze Gimnazjum nr 3 Krotoszyn zostali Mistrzami Orlik Volleymanii w kategorii chłopców. Po emocjonującym Finale wygrali z drużyną G 48 i MOS Wola Warszawa. Trzecie miejsce przypadło drużynie SP 11 z Kędzierzyna Koźla.

Fijałek i Prudel Mistrzami Polski w siatkówce plażowej 2013

To było fantastyczne siatkarskie święto. W kończącym Mistrzostwa Polski finale Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka i zdobyli tytuł Mistrzów Polski. Brązowy medal sięgnęła para Maciej Kosiak, Maciej Rudol, która pokonała Rafała Matusiaka i Dominika Witczaka.

Fijałek i Prudel Mistrzami Polski w siatkówce plażowej 2013

To było fantastyczne siatkarskie święto. W kończącym Mistrzostwa Polski finale Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka i zdobyli tytuł Mistrzów Polski. Brązowy medal sięgnęła para Maciej Kosiak, Maciej Rudol, która pokonała Rafała Matusiaka i Dominika Witczaka.

Kołosińska i Brzostek obroniły tytuł.

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek obroniły w wielkim stylu tytuł Mistrzyń Polski w siatkówce plażowej odbywające się w Niechorzu. W finale Orlen Beach Volley Tour pokonały Karolinę Baran i Jagodę Gruszczyńską w dwóch szybkich setach. Trzecie miejsce przypadło Joannie Wiatr i Martynie Wardak.

Grembach Łódź Mistrzem Polski w Beach Soccer 2013

Trzecie Mistrzostwo Polski z rzędu wywalczyli zawodnicy Grembacha Łódź podczas zakończonego w niedzielę Superfinału w Beach Soccer. Na plaży w Ustce przy dopingu kompletyu publiczności pokonali w decydującym pojedynku Hemako Sztutowo 4:3. Trzecie miejsce przypadło drużynie Becpak Firtech Zdrowie Garwolin.

Sztorm wstrząsnął plażą w Ustce

Piłkarki Sztorm AWFiS Gdańsk obroniły tytuł Mistrzyń Polski w piłce nożnej plażowej. W finale po zaciętym pojedynku pokonały zawodniczki LUKS Czwórki Radom, które zanotowały fantastyczny rezultat w debiutanckim sezonie. Trzecie miejsce przypadło drużynie KU AZS UAM Poznań. Poznanianki jako jedyny zespół trzeci raz z rzędu uplasował się na podium.

Sport Mega Marketing w prestiżowym gronie DIAMENTÓW FORBESA 2013

Miło nam poinformować, że nasza Firma znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.

Finał Danone Nations Cup na Stadionie Narodowym

40 tysięcy ludzi na trybunach, wśród nich Zinedine Zidane, i piękno futbolu, tak w skrócie można podsumować światowy finał Turnieju Danone Nations Ciup, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W turnieju zwyciężył zespół z Korei Południowej. Polski finalista OZPN Gorzów Wielkopolski zajął 17 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Jarosław Lech i Damian Wojtasik Mistrzami Polski

Jarosław Lech i Damian Wojtasik zostali Mistrzami Polski podczas finałów Beach Ball Tour w Niechorzu. W finale pokonali broniących tytułu Piotra Janiaka i Sebastiana Sobczaka po zaciętym spotkaniu zakończonym tie ? breakiem. Brązowy medal nieoczekiwanie dla największej niespodzianki turnieju pary Maciej Kosiak, Maciej Rudol.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ››