O nas

Firma powstała w kwietniu 1995 roku w Poznaniu. Jej założycielami była grupa ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobywali inicjując w 1992 roku jeden z pierwszych w Polsce turniejów tenisowych - ATP Tour Challenger Polish Open w Poznaniu.
W 1995 roku powstał cykl Beach Ball Tour - pierwszy projekt marketingowy organizowany na polskich plażach inaugurujący program sponsoringowy skierowany do znanych firm i marek. Cykl ten stał się symbolem siatkówki plażowej oraz aktywnego wypoczynku nad morzem.
W 1998 roku, dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Danone, opracowana została koncepcja realizacji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone popularyzującego aktywność sportową wśród dzieci. Dużym przeżyciem dla zawodników oraz miłośników piłki nożnej była wizyta Zinedine Zidane podczas finału Pucharu, który miał miejsce na stadionie Lecha w Poznaniu, 4 czerwca 2008 roku.
Niezwykłym wyzwaniem dla firmy było opracowanie koncepcji i realizacja programu "Bezpiecznie z NIVEA i WOPR", które to zadanie w 2001 roku powierzyła firmie, NIVEA. Program realizowany od ośmiu lat objął swoim zasięgiem ratowników oraz wieże ratownicze na plażach całego wybrzeża.
 
Jesteśmy Agencją BTL. Zajmujemy się kreacją, organizacją i realizacją działań marketing services. Oferujemy najwyższej jakości usługi, perfekcyjną realizację projektów, wyjątkową kreację i profesjonalne wykonanie projektów niestandardowych przy maksymalnej optymalizacji kosztów. 
 
Nasza filozofia to perfekcyjne rozpoznanie potrzeb Klienta a nasz cel to profesjonalna ich realizacja zgodna z najwyższymi standardami.