Prasa

W zakładce prasa znajdziecie informacje przeznaczone nie tylko na użytek dziennikarzy. Przedstawiamy tu również materiały, które ukazały się w prasie, nie tylko branżowej, na nasz temat oraz prowadzonych przez nas projektów. Są one najlepszym dowodem naszej wieloletniej działalności, profesjonalizmu i uznania w branży.

 

Beach Ball Tour 2011 w prasie
Gazeta: Polska Dziennik Bałtycki

W największym dzienniku na pomorzu ukazał się artykuł promujący Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej mężczyzn, które organizowane są przez Sport Mega Marketing od 1995 roku.

pdf

Jesteśmy wśród liderów
Gazeta: Marketing & More

W specjalnym dodatku z cyklu "Liderzy" na temat branży eventowej zamieściliśmy swoją prezentację. Dodatek ten ukazał się w kwietniowym numerze "Marketing&More"

pdf

Już pływam z NIVEA
Gazeta: kampaniespołeczne.pl

Pierwszy w Polsce portal o komunikacji społecznej kampaniespołeczne.pl poinformował swoich czytelników o trzeciej edycji akcji "Już pływam z NIVEA i WOPR"

pdf

Rusza Piłkarski Puchar Dzieci Danone2009
Gazeta: Media News

Pierwszym wortalem branżowym, który poinformował swoich użytkowników o rozpoczęciu Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2009 był Media News

pdf

Danone mobilizuje najmłodszych piłkarzy
Gazeta: Marketing & More

Informacja o tym, że Sport Mega Marketing organizuje tegoroczną 11 już edycję Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone ukazała się w mediach branżowych. Jednym z nich był portal Marketing & More.

pdf

Rusza Piłkarski Puchar Dzieci Danone 2009
Gazeta: Event Mapa

Na stronach wortalu Eventmapa.pl, również ukazała się informacja o organizowanej przez nas kolejnej edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone.

pdf