2. Linki, zamieszczone wewnątrz materiałów prasowych, odnoszą się do pełnej wersji informacji. Będziemy wdzięczni za ich pozostawienie, ponieważ umożliwiają one Czytelnikom dotarcie do interesujących ich treści.

Po raz drugi na polskich plażach odbyła się akcja WWF - Ratujmy bałtyckie Foki Szare. Agencja Sport Mega Marketing również włączyła się w tą społeczną akcję.

pdf

Sobczak i Janiak wygrali Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej
29.11.2011

Sebastian Sobczak, Piotr Janiak zdobyli złote medale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. W niespodziewanym finale pokonali parę Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Brązowy medal obroniła para Dominik Witczak, Grzegorz Klimek.

pdf

Mistrzostwa Polski w Plażowym Rugby zakończone podwójnym zwycięs
28.11.2011

Mistrzostwa Polski w Plażowym Rugby po raz kolejny zdominowali zawodnicy i zawodniczki Lechii Gdańsk. W rozegranych na Letnim Stadionie zawodach obronili tytuły Mistrzów Polski w obu kategoriach.

pdf

Dziesięć lat partnerskiego Programu Bezpiecznie z NIVEA i WOPR
27.11.2011

To już dziesięć lat partnerskiej współpracy marki NIVEA i WOPR przy programie, którego nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo ludzi wypoczywających nad Bałtykiem. To też jubileuszowy rok dla koncernu NIVEA, który obchodzi 100 lecie swojej działalności.

pdf

Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR 2011 zakończone
26.11.2011

Zwycięstwem ratowników z Ustronia Morskiego wśród mężczyzn oraz drużyny z Kołobrzegu wśród kobiet zakończyły się dziesiąte Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR 2011. Na plaży w Łebie było bardzo emocjonująco, a walka o pierwsze miejsce trwała do końca zawodów.

pdf

Dominik Witczak niepokonany w Beach Ball Tour 2011
25.11.2011

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn ponownie padł łupem Dominika Witczaka. Grając z parze z Damianem Matusiakiem nie dali szans rywalom w niedzielnych grach a w finale pokonali parę Marcin Melnarowicz, Mateusz Radojewski 2:0. Trzecie miejsce na podium zajęła para Piotr Kantor, Bartosz Łosiak.

pdf

Klimek i Witczak zwycięzcami pierwszego turnieju Beach Ball Tour
24.11.2011

Para Grzegorz Klimek, Dominik Witczak zwyciężyła w rozgrywanym w Krynicy Morskiej, pierwszym turnieju Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

pdf

Grembach Łódź Mistrzem Polski w Piłce Nożnej Plażowej
23.11.2011

Drużyna Grembach Łódź sięgnęła po Mistrzostwo Polski 2011 w Piłce Nożnej Plażowej. W finale pokonała zespół KS Piórkowscy. Brązowe medale nieoczekiwanie zdobyła drużyna ETA Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

pdf

Inauguracja turnieju ORLIK Volleymania 2011
22.11.2011

?Turniej ORLIK Volleymania 2011 uważam za otwarty?. Tymi słowami, siódmego czerwca przywitał dziennikarzy i wszystkich zgromadzonych Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski. Konferencja prasowa, która odbyła się na ORLIKU w Warszawie zainaugurowała kolejny cykl imprez sportowych na ORLIKACH, które mają wpisać się na stałe w kalendarz zawodów dla wszystkich kochających siatkówkę.

pdf

Ruszyła strona Beach Ball Tour 2011
21.11.2011

Właśnie wystartowała strona internetowa Beach Ball Tour 2011- www.beachballtour.com. Na stronie dedykowanej wszystkim fanom siatkówki plażowej będziemy przekazywać informacje o tegorocznej edycji Mistrzostw Polski. Na stronę można dostać się również poprzez kliknięcie logo Beach Ball Tour znajdującego się na głównej stronie Sport Mega Marketing.