Ratownictwo

 • Z ratownictwem wodnym nasza Agencja związana jest od dwunastu lat. Latem 2002 roku przeprowadziliśmy pierwszą edycję programu "Bezpiecznie z NIVEA i WOPR" i miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa na polskich plażach, między innymi poprzez wyposażanie ratowników pracujących na polskim Wybrzeżu w profesjonalny sprzęt ratowniczy i medyczny.

 • Ponadto od 2004 do 2013 roku byliśmy operatorem plaży w Krynicy Morskiej i Piaskach. Od 2014 roku dbamy o bezpieczeństwo turystów w Łebie, zapewniając im na plaży opiekę ratowników wodnych.

  W 2013 roku zostaliśmy wpisani do rejestru podmiotów uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych o numerze 11/2013.

  Spółka Sport Mega Marketing, posiadająca uprawnienia do wykonywania ratownictwa wodnego MSW, poszukuje ratowników wodnych do pracy na kąpieliskach morskich podczas sezonu wakacyjnego 2016.

  Opis stanowiska:
  Praca w godzinach 9:30-17:00 w trzyosobowym zespole. Stanowisko pracy (wieża) wyposażone w sprzęt ratowniczy, R-1 i deskę ortopedyczną.


  Wymagania:

  - stopień ratownika,

  - aktualna legitymacja,

  - aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie KPP,

  - doświadczenie w pracy na kąpielisku morskim,

  - zaangażowanie i  odpowiedzialność.

  Oferujemy:

  - pracę w młodym zespole,

  - zakwaterowanie w bazie ratowniczej,

  - wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,

  - profesjonalne podejście i miłą atmosferę.

  Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na adres: ratownictwo@sportmm.com, w temacie wiadomości wpisując "Ratownik morze", a w treści wiadomości prosimy opisać krótko swoje doświadczenie i uprawnienia. Po pozytywnej weryfikacji otrzymają Państwo kwestionariusz osobowy do wypełnienia.